close

Kontakt z nami

Donec eget lorem at urna auctor congue in eget velit. Sed lorem metus, varius sit amet quam at.

Choroby wewnętrzne

Jeżeli Twój pupil dziwnie się zachowuje, jest smutny, nie ma ochoty na spacery i smakołyki – nie zwlekaj z wizytą w gabinecie.

Oferujemy:

  • diagnozowanie i leczenie chorób: układu pokarmowego, wątroby i trzustki, układu moczowego, oddechowego, rozrodczego, nerwowego, dokrewnego, skóry oraz oczu i uszu
  • zapobieganie i leczenie chorób pasożytniczych
  • diagnozowanie i leczenie chorób zakaźnych
  • prowadzenie pacjentów przewlekle chorych
  • opieka i terapia pacjentów pediatrycznych i geriatrycznych

W niejednoznacznych przypadkach konieczne może okazać się wykonanie badań dodatkowych, które weryfikują nasze intuicyjne diagnozy oraz pomagają wyznaczyć ostateczny kierunek leczenia. Większość z tych badań wykonujemy na miejscu w naszym gabinecie.

W przypadkach natomiast, kiedy potrzebna jest pomoc specjalistyczna (np. konsultacja okulistyczna), skierujemy Państwa do lekarza specjalisty w danym zakresie, a następnie pozostając z nim w ścisłym kontakcie, umożliwiamy dalszą kontynuację leczenia Państwa zwierzaka w naszym gabinecie.

Ponadto Gabinet Weterynaryjny „Cztery Łapy” oferuje również leczenie stacjonarne Państwa zwierząt w naszym szpitalu, zapewniając całodobową opiekę medyczną. Dotyczy to przede wszystkim zwierząt, które trafiają do nas w stanach chorobowych nadostrych i ostrych wymagających intensywnej hospitalizacji.